Nadrozměrná izolační skla

Izolační skla

Bezpečnostní skla

Opracování skla

Nadrozměrná izolační skla

Hlavní náplní výrobního programu společnosti Isosklo spol. s r.o., jsou speciality ve stavebním skle. Dodáváme jednoduchá skla a izolační skla, nadrozměrná izolační skla až do rozměru 7500 x 3210 mm, skla do polostrukturálních, strukturálních i bodově uchycených fasád.

Izolační skla 

Rovněž vyrábíme standardní izolační dvojska a trojskla určená pro standardní zasklení otvorových výplní rodinných domků nebo kancelářských budov.

POŽADAVKY NA IZOLAČNÍ SKLA

Izolační skla musí v současné době splňovat náročné požadavky. Vedle tepelně - izolační funkce chrání také proti slunečnímu záření, zamezují rosení skel a plní nejrůznější bezpečnostní, zvukově izolační i protipožární kritéria.

Více informací >>

Cílem použití těchto skel je ochrana zdraví a majetku v náročných podmínkách použití jednoduchých i izolačních skel.

Bezpečnostní skla ESG

Bezpečnostní sklo typu ESG - tepelně tvrzené (nesprávně také označované jako "kalené") je maximálně odolné proti úderům, nárazům, působení horka i chladu. Při rozbití se skleněná tabule rozpadne na drobné úlomky. Tepelně tvrzená skla jsme schopni dodat v maximálním rozměru 6000 x 3210 mm.

Tepelně tvrzená skla je možné také dodat v barevném provedení "Color" nebo "Print" dle vzorníku RAL  

Bezpečnostní skla VSG

Bezpečnostní sklo typu VSG (lepené) je tvořena dvěma, případně i více skleněnými tabulemi spojenými bezpečnostní folií. V případě prasknutí některé z tabulí dochází k poškození či destrukci skla, nikoli však ke zničení folie. Lepená bezpečnostní skla se používají především jako mechanická zábrana protI násilnému vniknutí, propadu osob a předmětů skleněnou výplní, jako pochůzná, neprůstřelná skla.

Více informací >>

Opracování stavebního skla

Díky moderním výrobním technologiím, které používáme, jsme schopni nabídnout kompletní opracování stavebního skla - broušení a leštění hran skel pravidelných i nepravidelných tvarů. Rovněž nabízíme vrtání otvorů do skla, rohové a okrajové výřezy i výřezy v ploše skla.

FOTOVOLTAICKÉ ČLÁNKY

Naše společnost nabízí svým zákazníkům také různé aplikace fotovoltaických článků určených k zasklení otvorových výplní a fasád - jak jednoduchá skla, tak izolační dvojskla nebo trojskla, u nichž lze kombinovat fotovoltaický efekt s maximální tepelnou izolací a protisluneční funkcí.

SORTIMENT NABÍZENÝCH TYPŮ SKEL

Naše společnost disponuje rozsáhlými skladovacími prostory. V současné době můžeme nabídnout více než 70 druhů velkoformátového skla a 25 typů ornamentních skel. Jsme připraveni reagovat na jakýkoli Váš požadavek v oblasti stavebního skla.

Více informací >>

 

Referenční projekt:
SZPI Brno
Realizace: 2008
Další reference >>

Nově a aktuálně

Prezentace v tuto chvíli neobsahuje žádné články.
Další novinky >>